O firmie

VISOO DESIGN to firma specjalizująca się w architekturze i projektowaniu wnętrz. Z przyjemnością i z zaangażowaniem projektujemy wnętrza funkcjonalne, eleganckie i ponadczasowe. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do każdego projektu, przestrzenie nabierają niepowtarzalnego charakteru. Jesteśmy otwarci, kładziemy nacisk na wnikliwą analizę potrzeb i wyobrażeń naszych klientów. Oferujemy nowatorskie rozwiązania, nieszablonowe wykorzystanie materiałów oraz wysoką jakość. Uważamy, że każda przestrzeń może wyzwalać pozytywną energię i być doskonałym miejscem do pracy, relaksu lub rozwijania pasji.

Zakres usług:

  • projektowanie wnętrz prywatnych: mieszkania, domy jednorodzinne, rezydencje, itp.
  • projektowanie wnętrz komercyjnych: hotele, pensjonaty, restauracje, kluby, kawiarnie, biura, salony sprzedaży, sklepy, itp.
  • projekty zewnętrznych elewacji budynków

Założycielem i właścicielką firmy jest mgr sztuki Paulina Wołonciej, absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Miłośniczka dobrego designu, kina i salsy.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług projektowych w dziale OFERTA oraz do obejrzenia efektów naszej pracy w dziale PORTFOLIO.